Tellimine

Tellimine

  1. Tellimiseks valige välja sobiv raamat ning vajutage nupule "Lisa ostukorvi". 
  2. Täitke vajalikud lahtrid (nimi, e-posti aadress, mobiiltelefoni number). Valige sobilik Itella SmartPOSTi / DPD pakiautomaat või kui soovite ise järele tulla aadressile Kadaka tee 44, tehke vastav valik. NB! Seoses Eesti Vabariigis kehtiva eriolukorraga ei ole ajutiselt võimalik pakile ise järele tulla. 
  3. Sooritage makse koheselt internetipangas või tasuge arve alusel (arve saadetakse Teie e-postile). NB! Arve saatjaks on veebilehe teenust pakkuv ettevõte Voog.  
  4. Tellimus on jõustunud tasumisele kuuluva summa laekumisest Perenaise Ärid OÜ arvelduskontole.

Saatmine

  1. Eesti-siseselt saadame raamatud Itella SmartPOSTi (hind 2,80 eurot) ja DPD pakiautomaatide (hind 2,80 eurot) vahendusel. Ise järele tulles (Kadaka tee 44, Tallinn) saatekulu ei lisandu.
  2. Postitame kauba reeglina järgmisel päeval, kuid hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Kui Teil on tellimuse kättesaamisega kiire, palun lisage vastav märge tellimuse esitamisel.
  3. Soome saatmisel on postitasu 10 eurot (saatmine Itella SmartPOSTi pakiautomaadiga). 
  4. Kui soovite saatmist mujale välismaale (või kohta, kus ei asu Itella SmartPOSTi ega DPD pakiautomaati), palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil eva@perenaine.ee 

Erisoovid 

  1. Kui soovite raamatuid autori autogrammiga või eri pühendusega, palun andke sellest teada tellimuse sooritamisel või e-posti eva@perenaine.ee vahendusel.