Tasuta saatmine alates 50 eurost

Eva Pärtel kokaraamatud
 • Nisujuuretis. küpsetised

  Esimene osa

  Raamat, mille kõik soolased ja magusad küpsetised on tehtud nisujuuretisega. See on esimene eesti keeles ilmunud täispikk raamat nisujuuretisest. Raamatu esimene osa kuni juuli lõpuni soodushinnaga. 

 • ilmumas

  Nisujuuretis. Küpsetised. Osa 2

  "Nisujuuretis. Küpsetised" raamatule on valmimas järg. Ole kursis uudistega Facebooki lehe kaudu või pane end kirja uudiskirja ("Liitu uudiskirjaga" nupp lehe all). 

  Lubeca martsipanimass

  Kõrgekvaliteediline martsipanimass (200g)  Saksamaalt, martsipanipealinnast Lübeckist, mis on vähemagus ja suure mandlisisalduse tõttu hästi mandlise maitsega. Martsipan on valmistatud eriti aromaatsetest Valencia Vahemere maade mandlitest. Sobib niisama söömiseks, küpsetamiseks, aga ka tortide-kookide katteks. Värvus helepruunikas.

  Martsipan on valmistatud Saksamaal, Lübecki linna külje all asuvas Lubeca tehases, mis teeb martsipani aastast 1904. Martsipan valmib seal tänaseni vanal ja traditsioonilisel meetodil: mandlid jahvatatakse peeneks graniitrullide vahel ning saadud mass kuumutatakse käsitsi vaskkateldes. Tänu sellisele meetodile säilib mandlites eriline aroom ning martsipan saab endale iseloomuliku maitse ja tekstuuri. 

  Koostis: Vahemere maade mandlid (52%), suhkur (35%), vesi, suhkrusiirup, naturaalne roosivesi. Allergeenide info: võib sisaldada sarapuupähklite ja teiste pähklite jääke.

  Küpsetamisealased nõuanded, retseptid, ideed. Üks kord kuus.

  Liitu uudiskirjaga

  Ostukorv0
  Ostukorvis ei ole tooteid
  Jätka ostlemist
  0

  Save 30%

  2020 summer collection

  Latest Men’s & Women’s Fresh New Styles & Old School Originals